fumor
humor


humor
humor

37 raz zdaje egzamin
    72-letni Shiv Charan, mieszkaniec Radżastanu w Indiach, po raz 37 przygotowuje się do egzaminów wstępnych do szkoły średniej - podała we wtorek gazeta "Indian Times".

    Charan obiecał sobie, że dopiero kiedy uzyska licencjat, będzie mógł się ożenić.

    Tę przysięgę złożył 36 lat temu. Nie przypuszczał wtedy, że z powodu matematyki, z którą od dzieciństwa miał kłopoty, przyjdzie mu tak długo czekać na spełnienie marzeń o ślubie.

    Tym niemniej Charan nie traci nadziei, że tym razem pójdzie mu lepiej i wreszcie przyprowadzi do domu młodą żonę.

Źródło: Interia,   Dodano: 2006-02-27

Wioskę zalało świńskie łajno
    Płynne świńskie łajno zalało bawarską wioskę Elsa, kiedy pękł zbiornik z nawozem

    W zbiorniku znajdowało się ok. 240 tys. litrów świńskiego łajna. Kiedy pękł, na podwórkach i uliczkach Elsy poziom ścieków podniósł się o 50 cm.

    Wioskę zalał zielono-brązowy płyn i było to świńskie łajno - powiedział rzecznik policji z Koburga. Według policji straty spowodowane przez gnój wyniosły co najmniej 100 tys. euro

Źródło: Interia,   Dodano: 2006-02-27

Indie: 7-latka poślubiła bezpańskiego psa
    W ramach rytuału odczyniania złego uroku rzuconego na 7-letnią dziewczynkę i jej rodzinę, siedmiolatkę z górniczego miasta Dhanabad w indyjskim stanie Bihar poślubiono bezpańskiemu psu - podała w środę indyjska agencja PTI.

    U Shivam Munda najpierw pojawiły się zęby w górnej szczęce, a dopiero później w dolnej, co uznawane jest za zły omen przez plemię Santhal, do którego dziewczynka należy - poinformowała PTI.

    Pracownik kopalni węgla Kundan Munda wyjaśnił agencji, że jego córka poślubiła psa tylko po to, aby "odczynić urok", i że w przyszłości będzie mogła poślubić mężczyznę.

    Tradycyjne ceremonie ślubne trwały trzy dni z udziałem przyjaciół i rodziny.

    Podobna historia miała miejsce w 2003 roku w Zachodnim Bengalu, kiedy dziewięcioletnią dziewczynkę "wydano za mąż" za psa wałęsającego się po ulicy.

    Plemię Santhal uważa, że dziecku grozi poważne niebezpieczeństwo, jeśli pierwsze stałe zęby wyrosną mu najpierw w górnej szczęce. Za jedyne remedium uważane są zaślubiny z psem.
Źródło: Onet,   Dodano: 2006-02-26

Dentysta ozłocił ząb swojemu psu
    Bośniacki dentysta z Banja Luki ozłocił swojemu psu ząb w nagrodę za lojalność. Mężczyzna twierdzi, że 8-miesięczny terier Atos rozumie, że jego nowy ząb to "coś wyjątkowego" - pisze serwis Ananova. Dentysta powiedział, że cały zabieg pokrywania zęba złotem zajął mu 4 godziny, ale pies dzielnie to zniósł i nie ruszył się z fotela. Uważa, że zwierzak to docenia i często prezentuje go innym. Bośniak nie obawia się, że ktoś mu skradnie psa ze złotym zębem. Atos pochodzi bowiem z rasy, którą wykorzystywało rosyjskie KGB i na pewno nie pozwoli się ruszyć obcym.

Źródło: Onet,   Dodano: 2006-02-26

Szpital dla złamanych serc
    W Niemczech powstała klinika, która będzie pomagać zawiedzionym w miłości. Będzie leczyć głównie nastolatków, którzy najłatwiej łamią sobie serca. "Miłosny zawód może prowadzić do poważnych fizycznych psychologicznych problemów" - mówi lekarka z Monachium, która wpadła na pomysł założenia kliniki. Młodzi ludzie tracą apetyt, często nadmiernie chudną albo czują wewnętrzny ból, po którym skłonni są do popełniania drastycznych czynów. Szpital będzie darmowo leczył i udzielał porad nastolatkom obu płci, jak na nowo "zlepić" złamane serce.

Źródło: Onet,   Dodano: 2006-02-26

[ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]